Купити труну від виробника

Купити труну від виробникаРано чи пізно кожному з нас доведеться купити труну. Від виробника даних виробів потрібно випустити не просто дерев'яний ящик - він повинен бути зручним для людини. У нашому салоні виробник виготовляє труни, купити які можна як з каталогу, так і за індивідуальним замовленням.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з характеристиками кожної моделі. Ми також вказали вартість всіх виробів від українського виробника. Купіть труну за невисокою ціною і проведіть близьку Вам людину в останню путь. У нашому асортименті також є хрести, вінки і пам'ятники, які відносяться до похоронної атрибутики.

Каталог трун, купити від виробника які буде дешевше, ніж в салоні-посереднику, складається зі стандартних моделей і лакованих. Перші виготовляються з дерева і оббиті шовком. Усередині вони обшиті білими мереживами. Вам дається вибір кольору шовку і параметри трун для дітей і дорослих.

Якщо так сталося, що Вам випала честь купити труну, від виробника він буде краще за якістю і дешевше, так як Ви можете внести корективи ще на етапі виготовлення. Також ми готові надати можливість створити індивідуальну модель труни за ескізом або детального опису.


Особливим розділом можна вважати лаковані труни. Багато купили від виробника в нашому салоні саме цей вид виробів, так як він виглядає більш благородно. Вони оснащені спеціальними ручками по периметру, призначеними для зручного транспортування. За обідку труни прикрашені візерунком. Ми надає моделі зі звичайними кришками, саркофагами, а також з додатковою шовкової обшивкою поверх лакованої кришки. Виберіть гідний спосіб відзначити цей день і купите труну у виробника в нашому салоні ритуальних послуг в Києві.
  G Analytics
сайт создан компанией студии веб дизайна