Виробництво труна лакована

виробництво труна лакованаУ широкому асортименті нашого салону ритуальних послуг представлені лаковані труни. Виробництво всієї продукції відноситься до наших майстрів по роботі з деревом.

Серед всіх трун ми можемо надати стандартні з шовкової обшивкою і встановленими параметрами для дорослого і дитини. Моделі таких трун на виробництві кілька. Лаковані також представлені у великій кількості, але замовник може запропонувати свої ідеї по виготовленню необхідної моделі і оббивки за окрему плату. Ви можете надати ескіз або описати бажану форму труни. Виробництво лакованих виробів ділиться на саркофаги, комбіновані і звичайні з однією кришкою. Такі труни обшиті шовкової драпіруванням і ручками по борту. По краю може бути вигравіруваний візерунок або навіть малюнок. Що стосується комбінованих, вони являють собою повноцінний труну з лакованої кришкою і тканинної обшивкою по всьому периметру. Колір тканини Ви можете вибрати самі.

Крім цього, Ви можете замовити катафалк і транспорт від нашого салону. В асортименті виробів ми надаємо хрести, пам'ятники і вінки, які випускає саме наше виробництво. Труну лакований рано чи пізно стане останнім домом для кожного з нас. Салони ритуальних послуг відповідають за збереження стародавніх обрядів, які традиційно передавалися від старших поколінь в звичку молодшим, тому що вони допомагають впоратися з втратою і поділитися радістю.


Щоб залишити пам'ять про людей, яких ми більше не побачимо, можна звернутися на київське виробництво. Труну лакований символізує місце для відпочинку людини, тому до його виготовлення слід підійти з трепетом. Прояв повагу до людини в момент проводжання його в останню путь - це найменше, що ми можемо зробити. Вартість всіх моделей стандартних і лакованих трун нашого виробництва вказана на сайті салону.
  G Analytics
сайт создан компанией студии веб дизайна